365185403691358
top of page

Metot ve Kurgu Eğitimleri

Başarınız için sadece yazılım satın almıyorsunuz. "Metot ve Kurgu" eğitimleri ile firma çalışanlarınızı bilinçlendiriyor, eğitimlerle destekliyoruz.Böylelikle deponun önemini,işletme içindeki yerini ve diğer bölümlerle olan ilişkilerini metodik olarak gösteriyor,işinizi en iyi siz bildiğinizden kurgunun kendiliğinden ortaya çıkmasını sağlıyoruz. 

Depo Stok Yönetimi
Depo Otomasyon Sistemleri

Sistem Standartları Eğitimi

Methot ve Kurgu eğitimi katılımcılarına Sistem Katmanlarının farkındalığını anlatır. Uluslararası metotları öğretir. Süreçlerinizin katmansal arası analiz edilmesine ışık tutar.Sahip olduğunuz katmanın neresinde olduğunu bilincine varılır. Tüm katılımcıların ortak mutabakatla, doğru bir kurgunun yapılmasını, firmanıza özgü bir Sistem Standardı oluşturmanızı sağlıyoruz.

Saha sorunları ve çözüm teknikleri

Depocunun işe gelmediği günde İşletmelerin büyük sorunlar yaşadığı gözlenmektedir. Stokların yerini bir tek o biliyordur.Teknoloji ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Yerleşim planını öğrenen her depocu,ilgili rafa gelerek El terminalinden barkod okutur.Ürün toplar ve sevkiyat alanına getirir. Bütün işi budur. Hata yaptığında sistem onu durdurur.

Depo Saha sorunları
Depo Stok Yönetim Programı

Tedarik Zincirinde Sistem Katmanları

Web Katmanından  (e-ticaret,B2B sahadan mobil sipariş toplama) gelen bilgi buradan Ticari Sistem Katmanına Tiger 3 ,Tiger 3 Enterprise) gönderilir. WMS Katmanı (Depo Ambar Yönetim Sistemi) siparişi okur. Sevkiyat ise İrsaliye oluştur,siparişi kapatır.Üretim ise; MRP-ERP Katmanına (Üretim Yönetim Kaynak Palanlama) üretim emri gönderir.

Online Randevu Alın..

Hizmetlerimiz

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Biz yardım etmek için buradayız. Telefon, e-posta veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bize ulaşın

bottom of page