365185403691358
top of page

HAKKIMIZDA

DeltaSoft

Deltasoft, 1994 yılında bilişim dünyasına merhaba demiştir. O günden bu güne sayısız başarılı projelere imza atarak, birçok saygın firmayı müşteri portföyüne dâhil etmiş ve haklı olarak Türk Bilişim Sektörü ‘nün güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin donanımdan yazılıma, işletimden teknik hizmetlere, danışmanlıktan özel uygulamalara kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir. 

Team

A TAKIM

Bu eğitim sayesinde tüm çalışanlarınızla ortak bir dil kullanmaya başlıyoruz.

Erol ATALAN, CEO

erol@deltasoft.com.tr | Phone: 532-370-4562

depocuların keyifle otomatik veri toplamalarını sağlayan barkod sistemlerini kuruyoruz.

Betül OKUL, CFO

betul@deltasoft.com.tr | Phone: 532-370-4562

20 yıllık saha deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübelerimizi, müşterilerimize danışmanlık hizmeti olarak sunmaktayız. Bunu yaparken  "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"düsturundan yola çıkarak işe başlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Proje öncesi tüm ekibin bir arada bulunduğu metot ve kurgu eğitimleri veriyoruz. Bu eğitim sayesinde tüm çalışanlarınızla ortak bir dil kullanmaya başlıyoruz.

Deneyimlerimizi yazılımlarımızla buluşturarak, İşletmedeki tüm süreçlerin otomatize edilmesini sağlıyoruz.Bilginin bir noktadan girilerek ,verinin ilgili departmanlarca dönüştürülmesini, iş akışının sağlanmasını ve depocuların keyifle otomatik veri toplamalarını sağlayan barkod sistemlerini kuruyoruz.

en iyi ticari yazılım veya ERP olarak adlandırılan yazılım, Sunucu, Bilgisayarlar,Ekipmanlar satın a

Begüm OKUL, HR

begum@deltasoft.com.tr | Phone: 532-370-4562

Satış Ekibi olmayan ürünü var gibi sipariş almış,müşteriye karşı mahçubiyet oluşmuş

Okan Murat SÖNMEZ, Sales Manager

okan@deltasoft.com.tr | Phone: 532-370-4562

Müşteri en iyi ticari yazılım veya ERP olarak adlandırılan yazılım, Sunucu, Bilgisayarlar,Ekipmanlar satın almış. ​İyi yatırım yapmış.Mal kabul, stoklama,sevkiyat,finans-muhasebe süreçlerini yazılım üzerinde aktif olarak kullanmaya başlamış. Ancak"depodaki stoklarla Ticari-ERP yazılımdaki stoklar hiçbir zaman birbirini tutmuyor" gerçeği ile karşı karşıya kalmış.

Sene sonu yapılan sayımlarla muhasebesel sonuçlar çıkarılmış, fire,kayıplar nedeniyle zarara uğramış,depoda var olan ürün için tekrar tekrar satınalmalar yapılmış. Satış Ekibi olmayan ürünü var gibi sipariş almış,müşteriye karşı mahçubiyet oluşmuş. İhtiyaç olan iş zekası denilen karar raporunun hazırlanması için harcanan çaba ve zaman da işin diğer bir kayıp tarafı. Bu durumda kim kime sorusu ile karşılaşıyorsunuz.

Kim kime hizmet ediyor..?

Uğruna 100 binlerce lira değerinde para yatırdığınız, sisteminiz mi size hizmet ediyor ? Yoksa elbirliği ile veri girerek ve rapor almak için saatlerinizi harcadığınız bu sisteme, siz mi hizmet ediyorsunuz ? 

bottom of page