365185403691358
 

Profil

Katılma tarihi: 18 Eki 2018

Hakkında

20 yıllık sahalardan edindiğimiz tecrübelerimizi, müşterilerimize danışmanlık hizmeti olarak sunmaktayız. Bunu yaparken "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"düsturundan yola çıkarak işe başlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Proje öncesi tüm ekibin bir arada bulunduğu metot ve kurgu eğitimleri veriyoruz. Bu eğitim sayesinde tüm çalışanlarınızla ortak bir dil kullanmaya başlıyoruz.


Deneyimlerimizi yazılımlarımızla buluşturarak, İşletmedeki tüm süreçlerin otomatize edilmesini sağlıyoruz.Bilginin bir noktadan girilerek ,verinin ilgili departmanlarca dönüştürülmesini, iş akışının sağlanmasını ve depocuların hatasız ve keyifle otomatik veri toplamalarını sağlayan barkod sistemleri kuruyoruz.


Deltasoft, 1994 yılında bilişim dünyasına merhaba demiştir. O günden bu güne sayısız başarılı projelere imza atarak, birçok saygın firmayı müşteri portföyüne dâhil etmiş ve haklı olarak Türk Bilişim Sektörü ‘nün güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Orta ve büyük ölçekli işletmelerin donanımdan yazılıma, işletimden teknik hizmetlere, danışmanlıktan özel uygulamalara kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

DeltaSoft

Yönetici
Diğer Eylemler